دستگاه پشم چین گوسفند مدل آلمانی

پشم چین گوسفندی کربل آلمان یکی از بهترین برند های پشم چینی در کل دنیا محسوب می شود.

 

این پشم چین با قدرت ۴۰۰ وات خود قوی ترین پشم چین برقی در ایران است. این پشم چین با قدرت بالای خود بدون گیر کردن می تواند پشم های در هم رفته و بلند را به سادگی بچیند.

تیغه ها یکی از اقلام مصرفی دستگاه های پشمچینی می باشد. این تیغه ممکن از در اثر گیر کردن چوب یا خار و یا در اثر ضربه های ناگهانی و یا شل بسته شدن آنها دچار آسیب شوند و نیاز به تعویض داشته باشند

تحویل حضوری تهران و یا ارسال از طریق پست پیشتاز در کمترین زمان ممکن به سراسر کشور همراه با خدمات پشتیبانی مادام العمر یکسال گارانتی مدل کنستانتا .

 

کربل آلمان دستگاه پشم چین کربل آلمان مدل Constanta با موتور قدرتمند ۴۰۰ وات و ۲۴۰۰ دور در دقیقه و مورد تایید دانشگاه مونیخ آلمان دارای سیستم خنک کننده و تهویه دارای سرپوش آلومینیوم جهت تبادل حرارت دارای دو تیغه استیل سخت مناسب جهت چیدن انواع پشمها حتی پشمهای ناشور و کثیف قابلیت تعویض و تمییز کردن فیلتر هوا بدون ابزار دارای گواهی های استاندارد اتحادیه اروپا یکسال گارانتی موتور دستگاه پشم چین گوسفندی سنتی مزیت های بالایی دارد از جمله : – سطح بدن گوسفند بسیار زیباتر می شود چون برخلاف پشم چین سنتی پله پله نمی شود و سطح بدن گوسفند صاف و زیبا می گردد. – سرعت بالاتر نسبت به پشم چین سنتی – نیازی به بستن گوسفند نیست و بدون هیچ فشاری بخصوص به گوسفندان آبستن پشم ها چیده می شود . – عدم پیچ خوردن روده گوسفندان که گاه موجب تلف شدن میش می گردد در پشم چین صنعتی به هیچ وجه وجود ندارد . _عدم شستن دام ____________________________

یکسال گارانتی فراساحل نگار

 

۰۲۱۶۶۰۶۹۳۰۱-۰۹۱۲۶۶۲۵۷۰۳

 

برای استفاده بهینه و افزایش عمر پشم چین برقی کربل، رعایت چند نکته ضروری است:

  1. حتما قبل از شروع پشم چینی گوسفند ها شسته و خشک شده باشند. به گونه ای که خار و دیگر اجسام بیرونی که بتوانند به تیغه پشم چین آسیب بزنند روی حیوان دیده نشود.
  2. تیغه های پشم چین به طور مداوم روغن کاری بشوند. با توجه به اصطحکاک مداوم بین تیغه ها، تیغه ها گرم می شوند و نیاز به روان کاری و روغن کاری دارند. برای عمل کرد خوب دستگاه بهتر هست هر ۱ دقیقه تیغه ها روغن کاری شوند. برای روغن کاری داخل سر دستگاه نیز می توانید هر ۴-۵ دقیقه یکبار اقدام کنید. سوراخ هایی در کنار دستگاه جهت روغن کاری داخلی تعبیه شده است که چند قطره روغن در هر دفعه برای روغن کاری کافی است.
  3. اجازه بدهید موتور دستگاه خنک شود. پس از چیدن پشم چند گوسفند موتور دستگاه گرم می شود و این امر می تواند سبب کاهش عمر، افزایش استهلاک و سوختن موتور شود. توصیه می شود (بسته به آب و هوا)، هر ۱۵ دقیقه یکبار حداقل ۵ دقیقه پشم چین خود را خاموش نمایید و اجازه دهید خنک شود. در این مدت شما می توانید به عمل جمع کردن پشم ها یا آماده کردن گوسفندان دیگر مشغول شوید.
  4. عمل پشم چینی را بهتر است از بالا به پایین و در جهت خم شدن پشم ها انجام دهید.
  5. در صورت استفاده از موتور برق از موتور برقی با قدرت حداقل ۱٫۵ کیلو وات و خروجی مناسب برای مصارف الکترونیکی Digital Grade استفاده کنید.
  6. تیغه ها را پس از پشم چینی هر ۶۰ گوسفند تیز کنید. تیغه های پشم چین گوسفندی کربل آلمان امکان تیز شدن را دارند و نیاز هست پس از هر ۶۰ گوسفند تیز شوند. برای تیز کردن تیغه ها توصیه می شود ویدیو های مربوط به اینکار را در وب سایت مشاهده نموده و طبق آن اقدام نمایید.

این توصیه ها پس از چندین سال تجربه در این زمینه کسب شده اند، امیدواریم با رعایت آنها عمر دستگاه خود را افزایش دهید.